Hotel Chrispy World Kreta

Hotel Chrispy World Kreta Hotel Chrispy World to bardzo sympatyczne i spokojne miejsce. Jest położony na zachód od Chanii w miejscowości Rapaniana. Na terenie znajdują się trzy baseny, centralny największy, drugi blizej morza, oraz trzeci na górze, mały ale bardzo kameralny.
Pokoje są ładne i czyste, większość ma balkon, ale lepiej nie wybierać pokoi w podziemiu ponieważ tam balkonu nie ma. Jeśli chodzi o jedzenie to są dwie opcje: śniadania i obiadokolacje, oraz All Inclisive z dodatkowym lunchem i innymi dogodnaściami. Dla osób które chcą spędzić pobyt w hotelu na odpoczunku lepiej wybrać AI, ale jeśli wolicie zwiedzać Kretę, np wynająć samochód to wybierzcie HB. Po drugiej stronie ulicy znajduje sie wypożyczalnia samochodów, sympatyczny właściciel głównie ma sjeste, ale czasem się zdarza że ma otwarte :).

Hotel Chrispy World Kreta Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki Hotel Chrispy World Kreta Wczasy Wakacje Wycieczki

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
odśwież
Przepisz kod: